درباره بندرلنگه

بانک اطلاعات مشاغل بندرلنگه و کنگ

بانک اطلاعات مشاغل (کسب و کار) بندرلنگه و کنگ با بیش از ۱۷۰۰ صنف ثبت شده به همراه شماره موبایل، شماره تلفن (شماره ها ۸ رقمی و جدید) ،آدرس کسب و کار ، نام مدیریت و غیره … با قابلیت جستجو در دسته بندی های مختلف … این بانک مشاغل به با تلاش شبانه روزی تیم بندرلنگه دات کام جمع آوری و حدود ۹۹.۹ درصد شماره ها و ادرس کسب و کار ها صحیح و شاید کمتر از ۱ درصد دارای اشتباهاتی باشد (این اشتباهات هم به دلیل بسته شدن و یا تغییر صنف کسب و کار مورد نظر می باشد). برای دیدن بانک اطلاعاتی روی گزینه زیر کلیک کنید و یا چنانچه قصد خرید این بانک اطلاعاتی در قالب اکسل را دارید به این صفحه مراجعه نمایید.

چنانچه قصد دارید کسب و کار شما هم در این بانک اطلاعاتی ثبت گردد کافیست شماره تماس (موبایل یا تلفن یا هر دو) ، آدرس کسب و کار ، نام صنف ، نام مدیریت را از طریق فرم تماس ارسال نمایید. (قابل ذکر است به کسب و کارهایی که اطلاعات مورد نیاز برای درج در بانک اطلاعاتی را به صورت کامل ارسال ننمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد)

پ ن : این بانک اطلاعاتی مخصوص شهر تاریخی بندرلنگه و کنگ می باشد لطفا از ارسال کسب و کار در شهر و یا روستاهای دیگر خودداری نمایید.