غروب بندرلنگه

حمایت مالی از ما

همراهان عزیز همانطور که میدانید پورتال جامع بندرلنگه کلیه خدمات و مطالب سایت را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهد، و از آنجایی که این سایت کاملا مستقل بوده و از طرف هیچ ارگان و نهادی حمایت نمی شود ! برای نگهداری سایت به جز وقت و نیروی انسانی که نیاز دارد هزینه هایی هم ماهانه و سالانه باید صرف نگهداری سایت گردد، اگر برای شما ادامه دار بودن فعالیت پورتال جامع بندرلنگه اهمیت دارد لطفا حمایت مالی خود را در حد توان و وسعتان از ما دریغ نکنید و با کلیک روی دکمه سبز رنگ (حمایت مالی) در نگهداری این سایت ما را یاری دهید، قابل ذکر است در زیر بخشی از هزینه های صرف شده برای پورتال جامع بندرلنگه را با هم مرور میکنیم:

دامین: دامین همان نام سایت bandarlengeh.com است که باید سالانه برایش هزینه پرداخت کرد که این هزینه به صورت دلار بود و با توجه به قیمت روز دلار تغییر خواهد کرد.

هاست: هاست همان فضای سایت می باشد که مطالب روی آن آپلود میگردد مانند (فلش یا هارد) که باید سالانه برایش هزینه پرداخت کرد.

بروز رسانی: سایت نیاز به نیروی انسانی جهت بروز رسانی (آپدیت) خواهد داشت که بابت مطالبی که در سایت منتشر میکنند هزینه دریافت مینمایند.

طراحی سایت: طراحی سایت پورتال جامع بندرلنگه به صورت کاملا اختصاصی طراحی به شکلی که ایده های طراحی این سایت توسط مدیر پورتال جامع بندرلنگه به 2 شرکت طراحی سایت داده شده است که همزمان روی این سایت فعالیت و ایده ها را پیاده سازی کرده اند که بابت طراحی این سایت هزینه و زمان زیادی صرف گردیده است،

سئو و بهینه سازی: سئو و بهینه سازی یکی از مهمترین فاکتورهای یک سایت می باشد به این معنا که سایت را در جستجوی گوگل و جستجوگرهای دیگر به نحوی بهینه مینماید که هر شخصی چیزی که به بندرلنگه مربوط باشد را که در گوگل جستجو کند و این مطلب اگر در سایت پورتال جامع بندرلنگه وجود داشته باشد اولین سایتی که در جستجوگر گوگل نمایان می شود سایت bandarlengeh.com باشد.

اینترنت: یکی دیگر از هزینه های صرف شده برای پورتال جامع بندرلنگه شامل اینترنت هم می شود که به صورت ماهانه به شرکت اینترنتی adsl پرداخت میگردد.

حرف آخر: همانطور که میدانید پورتال جامع بندرلنگه یک سایت کاملا جامع و جنبه آرشیوی و چند منظوره را دارد که در تمامی زمینه ها فعال است و جمع آوری این حجم از اطلاعات مربوط به این شهر و بارگزاری آن نیازمند وقت و هزینه های ریز و درشت زیادی است.

پ ن: شاید این سوال در ذهن شما پیش بیایید که این همه وقت و هزینه برای راه اندازی پورتال جامع بندرلنگه برای چه هدفی صورت میگیرد! که باید بگوییم ما هم عضو کوچکی از مردم این شهر هستیم که در تلاشیم فرهنگ و تاریخ این شهر را زنده نگه داشته و برای معرفی ، پیشرفت و آبادانی شهرمان تلاش کنیم.