هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی استان هرمزگان در شهرستان بندرلنگه برگزار خواهد شد.

این رویداد از تاریخ ۴ الی ۷  بهمن  ماه با حضور ۳۰۰ نفر از دانش آموز سراسر کشور و کشورهای همجوار  و نیز با حضور ۳۰ نفر از داوران  مجرب در این زمینه برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: برگزاری مسابقات بین المللی و کشوری قرآن کریم در شهرستان بندرلنگه یک رویداد فرهنگی بسیار مهم و ارزشمند است که از همه فعالان و مدیران دستگاه های اجرایی تقاضا داریم که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مسابقات تلاش کنند.

فرماندار بندرلنگه ضمن تشکر از اداره آموزش و پرورش برای میزبانی چنین مراسمات و رویداد های بزرگ که نماد پویایی یک اداره و شهرستان را به جا می‌گذارد و با برنامه ریزی های منسجم و استفاده از ظرفیت نیروهای با تجربه میتوان میزبان خوبی برای این رویداد مذهبی و فرهنگی باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: رویداد مهمی همچون مسابقات ملی قرآن کریم در بندرلنگه آبروی استان هرمزگان خواهد بود که باید تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها نقش موثری در برگزاری آن داشته باشند.

فرماندار در پایان با اشاره به اینکه زندگی بر اساس آموزه های دینی تضمین‌کننده سعادت دنیا و آخرت انسان‌ها است و باید در فراگیری و کاربرد آیات قرآن تلاش کنیم؛ تاکید کرد: برگزاری رویدادهای مهمی همچون مسابقات قرآن کریم در راستای این تلاش خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *